Witamy serdecznie 

na stronie Sklepu Zielarsko-Medycznego mającego swoją siedzibę w Lędzinach


  Zajmujemy się

     Sprzedażą leków, suplementów diety, różnego rodzaju ziół, miodów, olejów oraz kosmetyków.

 Dzięki życzliwemu, a jednocześnie profesjonalnemu podejściu do klienta, szerokiej i wciąż uzupełnianej gamie produktów, a także bardzo atrakcyjnym cenom, wypracowaliśmy sobie zaufanie wielu naszych stałych klientów.

 Posiadamy szeroki asortyment zdrowej żywności. W naszej ofercie znajdzie się coś zarówno dla smakoszy jak i osób o różnych dietach.

 Jako zwolennicy zdrowego odżywiania zapraszamy na spotkania z dietetykiem.


Oferujemy

Jeśli szukają Państwo bogatego asortymentu w umiarkowanych cenach to Sklep Zielarsko-Medyczny Św. Anny na targowisku miejskim w Lędzinach jest właśnie takim miejscem.

Posiadamy w stałej sprzedaży i bardzo bogatym asortymencie produkty wiodących firm m.in. Swanson, Now, Oleofarm, Kawon, Herbapol, Oleofarm, Ekamedica, Dary Natury, Korżawska, Sylveco.

Prowadzimy sprzedaż produktów renomowanej firmy Finclub ( znana m.in. z preparatu na stawy Flexistrong) w bardzo atrakcyjnych cenach. W naszym sklepie znajdą Państwo dział zdrowej żywności (mąki, płatki, bakalie, kasze, szeroki wybór miodów, oleje spożywcze, sól himalajska, nasiona na kiełki, przyprawy).

Całości dopełnia szeroki asortyment ziół sypanych i w saszetkach.

Naszą ambicją jest, aby działalność sklepu nie ograniczała się tylko do sprzedaży naturalnych produktów zielarskich i kosmetycznych. W każdym miesiącu zapraszamy do sklepu eksperta z różnych dziedzin naturoterapii lub innych pokrewnych zdrowiu. Obecnie możemy zaproponować VEGA TESTY, REFLEKSOLOGIĘ, KRĘGARSTWO. Na zabiegi można umawiać się telefonicznie, mailowo lub osobiście w sklepie. Dokładne terminy podawane są na stronie w sekcji Aktualności oraz wywieszane na plakatach w sklepie. 

Pacjentów z dalszych stron zapraszamy do sklepu internetowego e-zielarski.pl lub na nasze aukcje allegro.

sklep anny ledziny int 600a sklep anny ledziny ext 600a

 Sklep Zielarsko-Medyczny w Lędzinach


 Godziny otwarcia:

pn 9:00-16:00
wt, śr, pt 8:30-16:00
czw 7:30-15:00
sb 7:30-13:00 


 

 

 
Img_5994_600a.jpg
 
Img_6004_600a.jpg